„Rusko zvíťazí aj napriek krvavým dolárom.“ Medvedev zaželal „bastardom v USA“ novú občiansku vojnu

Medvedev 800x445 1
Zdieľaj

USA / RUSKO: Nebolo pochýb o tom, že americkí bastardi schvália „pomoc“ bande neonacistov. Tak reagoval bývalý ruský prezident a premiér a súčasný podpredseda ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev na americkú Snemovňu reprezentantov, ktorá v sobotu schválila americkú pomoc Ukrajine vo výške 61 miliárd dolárov. Medvedev tvrdí, že Rusko aj napriek týmto „krvavým“ dolárom vo vojne zvíťazí. Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Marija Zacharovová v nedeľu povedala, že USA zabredajú do hybridnej vojny s Ruskom a dopadnú ako vo Vietname či Afganistane.

„Nikto nepochyboval, že americkí zákonodarcovia schvália „pomoc“ bande neonacistov. Bolo to hlasovanie radostných bastardov pre pokračovanie občianskej vojny rozdeleného národa našej kedysi jednotnej krajiny a pre maximalizáciu počtu obetí tejto vojny. Samozrejme zvíťazíme, aj napriek 61 miliardám krvavých dolárov, ktoré pôjdu do chrbta ich nenásytného vojensko-priemyselného komplexu. Sila a pravda stoja za nami,“ napísal Medvedev na svojom Telegrame.

Niekdajší prezident Ruska ďalej pokračoval so želaním, aby v Amerike vypukla ďalšia občianska vojna s nasadením rakiet a všetkých ďalších zbraní. „Vzhľadom na rusofóbne rozhodnutie si úprimne prajem, aby sa USA čo najskôr vrhli do novej občianskej vojny. Tá sa, dúfam, bude kardinálne líšiť od vojny Severu proti Juhu v 19. storočí a bude vedená s nasadením lietadiel, tankov, delostrelectva, MLRS, všetkých druhov rakiet a ďalších zbraní. A nakoniec povedie k potupnému pádu podlého impéria zla 21. storočia – Spojených štátov amerických,“ napísal Medvedev.

Bárdy z Aktualít plače: Strácame schopnosť slušnej komunikácie! Nenávisťou ubližujete našej krajine. Rytmus vysvetľuje

Moskva: USA zabredajú do hybridnej vojny s Ruskom, dopadnú ako vo Vietname
Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Marija Zacharovová v nedeľu obvinila Spojené štáty, že proti Rusku vedú na Ukrajine hybridnú vojnu. Ich stále hlbšie zapojenie do konfliktu však skončí pre USA ponižujúcim fiaskom ako vojny vo Vietname a Afganistane, vyhlásila podľa agentúry Reuters.

Ruská vláda rozhorčene reaguje na sobotné schválenie balíka vojenskej pomoci Ukrajine v hodnote 60,8 miliardy dolárov (1,44 bilióna korún) v americkej Snemovni reprezentantov. Ukrajina sa už cez dva roky so silnou západnou podporou bráni ruskej agresii, bez ďalšej americkej pomoci by však podľa svojich partnerov nemusela odraziť očakávanú letnú ruskú ofenzívu.

error: Content is protected !!