Neskutočná hanba. Sorosov poskok, Čaputová opäť potvrdila, že nezastupuje slovenských občanov a Slovensko

Mbn V
Zdieľaj

Vstup Slovenska do EU a to ako si túto udalosť pripomenuli najvyšší predstavitelia, ukázalo v plnej nahote, ako je naša republika “krásne” rozdelená.

Vláda organizuje slávnostný štátny večer k výročiu a prezidentka Z. Čaputová proste nepríde. Na účasť na progresívnej prehliadke politickej piesne ‘Slnko v sieti’ čas mala. Na štátnu slávnosť nie. Tomu sa povie odhalenie postoja v priamom prenose.

Faktom je, že bez ohľadu na to, aké zloženie má vláda, sú výročia, ktoré si bez pardónu zaslúžia pripomenutie osobnou účasťou. Týka sa to totiž SR a nie osobných postojov dočasne zvolených funkcionárov.

ZAČNE CIRKUS ZNOVA? Vtáčia chrípka H5N1 prvýkrát preskočila z cicavca na človeka krátko po tom, čo Gates ohlásil vakcínu

Prezidentka rozhodne svojou neprítomnosťou potvrdila, čo si občania hovoria už dlho: presadzuje nie národné, ale iba progresívno – liberálne prúdy, nezastupuje všetkých občanov, ako sľubovala, ale selektuje ľudí na progresívnych a ostatných.

Smutné, ale pravdivé. O to viac teší, že v Korčokovi nebudeme mať pokračovateľa týchto chorých trendov.

Jej pôsobenie v politike má za následok rozdelenie spoločnosti a národa. Chápem, že to bola jej úloha, ale je to šialené. Dokazuje to aj zoznam ocenených vyznamenaním. Kto ich dostal a hlavne za čo, je story na samostatnú úvahu.

V skratke – je to hanebná hanba. Pretože dobrých 60 % vyznamenaných s našou integráciou a vstupom do EU nemá nič spoločné. Akoby zabudla, že existuje niečo ako politická pamäť: ad 1 viem kto, čo a kedy hovoril a hlavne ad 2 aj tento nelogický akt prezidentky si občania budú dlho pamätať.

Stačil iba kúsok dobrej vôle a mohol sa pripraviť dôstojný spoločný večer. Len kde nie je vôľa, tam nie je cesta, však pani prezidentka? Nevadí, Slováci prežili iné horšie veci a prežijú aj Vás ako aj Váš nepodarený mandát. Zostane síce po ňom tá povestná pachuť, ale nová nádej pre Slovensko ju snáď zaženie.

Slovensko bez ohľadu na rozdielne názory, musí ťahať za jeden povraz. Vždy! Inak si nás podajú veľké štáty ako chutné predjedlo.

…a aj o tomto budú voľby do europarlamentu. Na to nezabúdajme. Voliť národne a vlastenecky konajúcich kandidátov, je základný predpoklad silného postavenia Slovenska v únii.

 

ZDROJ: FB Jozef Viktorín

error: Content is protected !!