Šutaj Eštok: Zneužívanie štátu skončilo!

Stast
Zdieľaj

Minister Šutaj Eštok sa dnes stretol s bývalým ministrom Mikulcom, aby rozobrali niekoľko tém. Hlavnou témou je zrušenie ÚŠP, kde si špeciálny prokurátor Daniel Lipšic podľa ministra robil jednoducho čo chcel. Keď už argumentačne na ministra Šutaja Eštoka nestíhal Mikulec tak sa do neho pustil moderátor Kovačič, ktorý zhasol jednoducho ako sviečka. Minister ho upratal ako  a celá televízia Markíza takýto koniec nečakala.

Nerobme z Lipšica modlu spravodlivosti nie je ňou a nikdy nebol. Lebo nepoznám inú krajinu na svete, kde by do druhej najvplyvnejšej funkcie v rámci prokuratúry prišiel človek v podmienke, nebol by predtým prokurátorom a stal sa šéfom špeciálnej prokuratúry len vďaka účelovej zmene zákona a podvodne získanej bezpečnostnej previerke“ vyjadril sa minister

1. To, čo spáchala Lipšicova špeciálna prokuratúra najnovšie, je len ďalší brutálny dôkaz, ako zneužívajú svoju moc.

Skončí na psychiatrii? Napadnutie detí má dohru! Matovič si vypočul verdikt! Bláznov treba izolovať

2. Na základe tri roky starej lži dvorného udavača Makóa vzniesli ďalšie obvinenie proti Tiborovi Gašparovi – len aby ho vydierali v politike.

3. Vraj porušil nejakú dôvernosť v rozhovore. To čo je za koninu? A takéto koniny si vymýšľajú tí istí gauneri, čo ho strčili do väzby pred voľbami – účelovo a primitívne.

4. My ideme zrušiť Lipšicovo gestapo a gestapo sa mstí. A Bloody Mary z SaS s roztomilým výrazom bachara z Mauthausenu obhajuje tieto zločiny.

5. Tibor Gašpar Kolíkovú totálne vygumoval. Ona sa oháňa stovkami voličov PS a SaS z Bratislavy a my sa opierame o 1,3 milióna voličov, ktorí pred dvoma mesiacmi rozhodli vo voľbách. Čo je viac?

6. Kolíková vyplakáva, vraj je obmedzená rozprava v parlamente. Pritom je jasné, že musíme konať rýchlo, lebo sú ohrozené ľudské životy.

7. Kvôli Lipšicovcom umierali ľudia, vrátane generála Milana Lučanského či advokáta Krivočenka. A Bloody Mary na to so sadizmom masového vraha odvrkne – „to sa stáva“.

8. Spomeňte si, ako oni prijímali obrannú dohodu s USA. Bez mihnutia oka zrušili rozpravu v parlamente, odhlasovali si to a bolo. A madam v paláci do sekundy podpísala.

9. Vtedy nejakým zázrakom médiám a mimovládkam nevadilo, že sa o veciach nemohlo diskutovať. Lebo Američania pískli. To sa všetci zobudili, až keď ide o ich dvorného mäsiara Lipšica. Aká náhoda.

10. Úrad špeciálnej prokuratúry sa kvôli Lipšicovi premenil na urválkovských katov, ktorí prenasledovali opozíciu so zanietením priemerného inkvizítora.

11. Nestíhali ťažké ekonomické zločiny, ako je napríklad prehajdákanie 630 tisíc eur zo strany Sulíka v Dubaji. Oni stíhali Roberta Fica za politickú tlačovku.

12. A do toho terorizovali drobných policajtov za telky a mobily. A mučili ľudí vo väzbách. A trýznili, lynčovali a perzekuovali. A mordovali.

13. A keď sa už aj najväčší odborníci svojimi argumentmi postavili na našu stranu, ako napríklad dekan Právnickej fakulty UK Eduard Burda, tak tam Kolíková vrieska, vraj on je „hanba“.

14. Veď to je útok na celú akademickú obec! Ak máš iný odborný názor ako Hanba Kolíková, tak si vraj oportunista. To čo je za nekonečnú aroganciu?!

15. A namiesto toho, aby tú drzaňu Jančkárová okríkla, že nemá čo urážať nezávislých akademikov, ktorí nie sú v štúdiu, ona tam celý čas doslova lobovala za Lipšica.

Nie, nás nezastrašia. A nezastavia. Zrušíme Lipšica a jeho gestapo. Doručíme spravodlivosť. Buďte bez obáv!

error: Content is protected !!