Kotlebovci vytiahli originálne billboardy: O lukratívne posty v Bruseli bojujú kampaňou proti EÚ

Jsjsj
Zdieľaj

Máme pred sebou ďalšie voľby. K urnám pôjdeme najbližšie už 8. júna, kedy si budeme voliť nových zástupcov do Európskeho parlamentu. Jednotlivé strany už rozbiehajú kampaň. Patrí medzi ne aj Kotlebova ĽS Naše Slovensko. Tá paradoxne v kampani „kope“ do Bruselu, no na druhej strane tam chce poslať svojich ľudí.

Strana na čele s Marianom Kotlebom chce o hlasy voličov pred eurovoľbami zabojovať aj billboardami, ktoré rýchlo vzbudili pozornosť a ich fotky sa ocitli aj na sociálnych sieťach. Dôvodom je nápis, ktorý sa na nich objavil. Na čiernom pozadí sa totiž okrem prečiarknutej vlajky Európskej únie črtá aj heslo: „Únia nás ničí, pošli ju do ****!“ Zrejme každý znalec slovenského jazyka si poľahky domyslí, aké vulgárne slovo sa do rýmovačky hodí najlepšie.

Bárdy z Aktualít plače: Strácame schopnosť slušnej komunikácie! Nenávisťou ubližujete našej krajine. Rytmus vysvetľuje

Na billboarde je tiež výzva adresovaná voličom, aby išli voliť číslo 14. Práve toto číslo prislúcha v blížiacich sa eurovoľbách strane ĽS Naše Slovensko. Paradoxom je, že strana zostavila kompletnú kandidátku a má záujem o lukratívne kreslá europoslancov, no na druhej strane sa priamo na billboardoch o tejto inštitúcii hanlivo vyjadruje.
error: Content is protected !!