Europoslankyňa Beňová ostro skritizovala predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku a jeho otca.

Asdasdad
Zdieľaj

Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová (Smer-SSD) reagovala „na primitíva Martina M. Šimečku, otca predsedu PS Michala Šimečku a jeho pokračujúcu nenávisť voči každému, kto nevolil Ivana Korčoka prípadne PS, čo je vlastne to isté.“

Europoslankyňa Monika Beňová ostro skritizovala predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku a jeho otca. Dôvodom majú byť vyjadrenie na adresu Dominiky Cibulkovej, o ktorej Beňová tvrdí, že je jej priateľka. Beňová si však rypla aj do samotnej prezidentky SR Zuzany Čaputovej.

Monika Beňová si rozhodne nedávala servítku pred ústa. Obula sa do prezidentky Zuzany Čaputovej, Martina M. Šimečku a do jeho syna Michala Šimečku. “Milí priatelia, dovoľte mi krátku reakciu na primitíva M.M.Šimečku, otca predsedu PS M. Šimečku a jeho pokračujúcu nenávisť voči každému, kto nevolil I. Korčoka prípadne PS, čo je vlastne to isté,”začala písať v príspevku na sociálnej sieti. Ďalej uviedla, že Dominika Cibulková je jej kamarátka a dokonca, že je krstnou mamou jej dcéry Ninky.

Obrázok 2024 04 10 194823400

“V prvom rade chcem zdôrazniť, že Dominika Cibulková je moja priateľka a som aj krstnou mamou ich dcérky Ninky, z čoho mám veľkú radosť. Dominika Cibulková, na rozdiel od povaľača Šimečku, celé detstvo a mladosť prežila na tréningoch a turnajoch. Je to jedna z najúspešnejších svetových a naša slovenská najúspešnejšia hráčka tenisu. Tenisom aj vyhrala veľa peňazí, lebo tak to vo vrcholovom športe je. Nevadí to u hokejistov, futbalistov či iných, nechápem prečo by to mal ktokoľvek závidieť žene tenistke,” priblížila Beňová.

Potom sa však pustila do poriadnej kritiky. “Naproti tomu povaľač M. M. Šimečka “existoval” najprv vďaka jeho otcovi, o ktorom nepochybujem, že by sa nikdy neznížil k takej žumpe ako “hlása” jeho syn a následne existoval vďaka nadácii, ktorá bola financovaná zahraničnými prispievateľmi a v časoch pravicových vlád štátom. Nikdy nič nevyhral, nikdy nereprezentoval Slovensko (nakoniec z hĺbky duše ním a jeho občanmi opovrhuje), nikdy nemusel sám za seba nič dokázať. Proste, prehejtoval sa celým doterajším životom. Ani pozdraviť nevie slušne,” rozohnila sa Beňová.

OČKOVANIE MRNA POČAS TEHOTENSTVA SPÔSOBUJE POTRATY. Potvrdila to aj štúdia vykonaná spoločnosťou Pfizer

“Tento mentálny atlét sa v akomsi z ostatných užalostených výlevov denníka N dorábal na 30-ročnej žene, bývalej vrcholovej slovenskej športovkyni, ktorá na rozdiel od Šimečku a jeho rodiny, nestála štát ani cent. Samozrejme prezidentka mlčí, asi to ešte citlivo navnímava. A mlčia aj bojovníčky za citlivosť všetkých tých herečiek či moderátoriek. Lebo to je pravá tvár ich sveta morálky,” pokračovala rozvášnená Monika Beňová.

“Ale je to aj pravý obraz toho, ako vlastne progresívci ženy vnímajú. Ak stoja poslušne na tribúne za Korčoka či PS, ledva tam vrieskajúce v afekte vykoktajú text (ktorý spravidla majú dopredu napísaný), tak sú hrdinky. Ak povedia slušne vo vlastnom videu svoj politický názor, tak sú… Vy ste jeden podlý a nízky špinavec M. Šimečka. A celá tá skupinka okolo Vás, ktorá Vám ani neoponovala je rovnaká. Hanba je vám všetkým,” dodala na záver.

error: Content is protected !!