NAĎ KONEČNE POCHOPIL, ŽE BEZ RUSKA TO NEJDE

Gdsds
Zdieľaj

Od smiechu sa neviem nadýchnuť! Slniečkari sa hádžu o zem kvôli billboardom, kde sa píše, že Bez Ruska neprežijeme. A bum, odrazu vyšlo najavo, že billboardy dali vyvesiť Naďovi Demokrati. Na nevydarenom vtipe sa dobre zabáva podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD). Primitivizmus “Demokratov” však prekáža už aj Ukrajincom na Slovensku. A Demokrati na čele s Jarom Naďom sa zmohli len na trápnu obhjobu.

Demokrati to nedomysleli

Toto naši “Demokrati” už asi naozaj s hlúposťou predávkovali. Zadali si rozmiestnenie veľkoplošných pútačov po slovenských mestách, informuje fb stránka Mier Ukrajine. Zastavte neetickú kampaň – volá cez sociálnu sieť združenie Mier na Ukrajine.

“Pred niekoľkými dňami sme upozornili na billboard, ktorý sa objavil v Trnave a vyjadrili sme ostrý nesúhlas s jeho obsahom.” Píše ďalej združenie. “Verejne sme požiadali zadávateľa, aby v krátkom čase zjednal nápravu a zverejnil vysvetlenie celej situácie. Rovnako sme žiadali, aby v takomto formáte kampane zadávateľ nepokračoval. Predmetný billboard bol následne prelepený, avšak podľa aktuálnych fotografií je zrejmé, že zadávateľ v obdobnej kampani pokračuje, keď sa na Slovensku v týchto dňoch objavili billboardy s textami Bez Ruska neprežijeme a EÚ a NATO nepotrebujeme. Preto opätovne a dôrazne žiadame stranu Demokrati o okamžité zastavenie kampane, ktorú považujeme za nevhodnú, neetickú a tiež za hlbokú urážku všetkých, ktorí boli a stále sú ohrozovaní ruskou agresiou na Ukrajine,” stojí si za svojím OZ Mier Ukrajine.

UKRAJINA – PREHNILÁ LIEHEŇ PEDOFILOV

Blaha puká od smiechu

“Ako to bolo v tej českej komédii? Ten Naď je “ještě větší blbec, než jsme doufali”! Medzitým sa rozbehli najdivokejšie konšpiračné teórie, kto si dovolil takéto billboardy vytvoriť. V liberálnych kaviarňach už určite došli k záveru, že som to po nociach lepil ja sám – na Putinov rozkaz. A ajhľa – vykľul sa z toho Naď. S Hegerom a Šeligom. Na toto by ani Poirot nedošiel,” smeje sa na celé kolo Blaha.

“Prosím, štipnite ma, toto sa mi asi iba sníva. To je moc krásne na to, aby to bola realita. Naď avizuje tlačovku, kde to celé vysvetlí. Určite to bude mať nejakú strašne ironickú pointu, ktorá už nikoho nezaujíma, lebo Naď stihol rozhádať všetkých rusofóbov Slovenska. Gratulujeme. Jeho vlastní voliči mu odkazujú, že je užitočný idiot Ruska – no chápete, Naď! Tovarišč Jaro! My vyberáme pukance a výborne sa bavíme. Len sa hádajte, vy komedianti. Až tak úpenlivo sa snažíte za každú cenu zviditeľniť, že ste už na smiech aj sami sebe,” skonštatoval smerák a my mu musíme dať zapravdu.

Blaha zároveň upozornil, že vláda na takéto hlúposti nemá čas. “Makáme pre Slovensko a nehrajkáme sa s bilbordíkmi ako najnovšia akvizícia Ruskej federácie ujo Jarmil. Díky, Jarino, ale Slováci fakt nepotrebujú Tvoje prihlúple mediálne kampane na to, aby vedeli, že nenávisť voči Rusku nič nerieši. Slováci chcú mier a normálne vzťahy na východ aj na západ. Zmier sa s tým. A radšej sa schovaj do kanála, kým Ťa nezačnú opľúvať aj Tvoji vlastní. Ja len, že keby sme týchto šaškov platili, nerobili by to inak,” uzavrel Blaha svoj status na sociálnej sieti.

Demokrati majú trápne vysvetlenie

Strana Demokrati sa prihlásila k bilbordovej kampani so sloganmi typu Slovensko neprežije bez Ruska, nepotrebujeme Európsku úniu a NATO či výrok, že skutok sa nestal. Upozorniť chce na hrozbu naplnenia výrokov, ktoré pripisuje vládnej koalícii. Vyplýva to z vyjadrenia predsedu strany Jaroslav Naďa.

“Ak prehráme, tieto šialené vety, slogany budú dennodennou realitou na dlhé obdobie,” vyhlásil Naď na stredajšej tlačovej konferencii. Akosi pozabudol, že už prehrali. Jeho dvojpercentná strana sa nedostala v septembri vo voľbách do parlamentu. Priznal, že kampaň môže niekoho pobúriť alebo šokovať, no pobúrenie podľa neho vyvolali autori viet už pri ich vyslovení.

error: Content is protected !!